Rower Poziomy R11 V4 LED HRC Gymost
Opis
| GWARANCJA | |
|---|---|
| DOMOWA | 2 lata |
| PÓŁKOMERCYJNA | 2 lata |
| KOMERCYJNA | 2 lata |
| DANE TECHNICZNE | |
| SPOSÓB UŻYTKOWANIA | Zastosowanie komercyjne |
| MAKSYMALNA WAGA UŻYTKOWNIKA | 150 kg |
| SYSTEM OPORU I REGULACJA | Elektromagnetyczny EMS (generator prądotwórczy), 32 poziomy (60-450 W) |
| WYŚWIETLACZ | LED 10x14 |
| FUNKCJE KOMPUTERA | Czas, dystans, prędkość, poziom, opór, kalorie, puls (aktualny, docelowy, %), profil |
| PROGRAMY | 13 zdefiniowanych, 4 użytkownika, 4 HRC |
| POMIAR PULSU | Czujniki w uchwytach, telemetryczny system pomiaru pulsu |
| WYMIARY URZĄDZENIA (DŁ. X SZER. X WYS.) | 161 x 71 x 139 cm |
| WAGA URZĄDZENIA | 75 kg |
| INNE | Kółka transportowe, Nóżki poziomujące, Głośniki, Uchwyt na bidon/telefon, Pedały samopoziomujące, Ładowarka NFC, Bluetooth (aplikacje i muzyka) |
Rower treningowy elektromagnetyczny poziomy R11 V4 LED HRC – Gymost
Wygodny rower poziomy do ćwiczeń domowych i rehabilitacyjnych
Gymost R11 V4 to nowoczesny rower poziomy z 15-kilogramowym kołem zamachowym, płynną regulacją oporu i intuicyjnym wyświetlaczem LED. Wspiera trening cardio, spalanie tkanki tłuszczowej oraz rehabilitację kręgosłupa.


Pozycja półleżąca
Idealna do rehabilitacji i osób starszych – komfortowa i bezpieczna pozycja siedząca z podparciem.

Wyświetlacz LED
Przejrzysty ekran pokazuje: czas, dystans, prędkość, kalorie, puls, watty i inne parametry treningu.

Opór elektromagnetyczny
System EMS z 32 poziomami regulacji umożliwia precyzyjne dostosowanie intensywności ćwiczeń.

Programy HRC i puls
Pomiar przez sensory w uchwytach i pas telemetryczny (brak w zestawie), z 4 programami HRC.
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.