Bieżnia Run Lab Składana
Opis
RunLab najbardziej kompaktowa bieżnia z modeli BH Fitness
Wyątkowy design połączony z nowinkami technologicznymi (głośniki Bluetooth oraz aplikacja G-FIT) sprawiają, że jest to idealne urządzenie do
domowych treningów.
Wysokiej klasy bieżnia BH Fitness dobrze przystosowana do prowadzenia treningów domowych. Ma składaną konstrukcję, kółka transportowe i jest modelem iConcept, który sprawia, że bieżnia łączy się poprzez Bluetooth® ze smartfonem lub tabletem.
Możliwość złożenia w pionie i w poziomie
Złóż i przechowuj bieżnię w dowolnym miejscu. Złóż bieżnię w poziomie, by móc wsunąć ją np: pod łóżko (153 x 79 x 32 cm)
| Rodzaj gwarancji | Okres trwania |
| Domowa | 2 lata |
| Półkomercyjna | Brak |
| Komercyjna | Brak |
| Parametr | Wartość |
| Sposób użytkowania | Intensywny trening domowy |
| Wymiary | 153 x 79 x 134 cm |
| Waga | 48 kg |
| Maksymalna waga użytkownika | 110 kg |
| Moc stała | 2,5 KM |
| Prędkość | 1-15 km/h |
| Wymiary pasa biegowego | 126 x 46 cm |
| Multimedia | Głośniki, Bluetooth |
| Wyświetlacz | LED |
| Komputer | GFIT, Dystans, czas, prędkość, kalorie, puls |
| Pomiar pulsu | Czujniki w uchwytach, opcjonalnie pas telemetryczny, pomiar przez Bluetooth® |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.