Rower Poziomy INERTIA H775R LED
Opis
| GWARANCJA | |
|---|---|
| DOMOWA | 2 lata |
| PÓŁKOMERCYJNA | 2 lata |
| KOMERCYJNA | 2 lata |
| DANE TECHNICZNE | |
| SPOSÓB UŻYTKOWANIA | Zastosowanie komercyjne |
| MAKSYMALNA WAGA UŻYTKOWNIKA | 180 kg |
| SYSTEM OPORU I REGULACJA | Elektromagnetyczny, 25 poziomów (maks. 500 W) |
| NAPĘD | Pas Poly-V |
| REGULACJA SIODEŁKA I OPARCIA | Tak |
| WYŚWIETLACZ | LED 16" (wskazuje: Prędkość/RPM, Czas/Dystans, Kalorie, Watt, Puls) |
| FUNKCJE KOMPUTERA | Prędkość, RPM, czas, dystans, kalorie, Watt, puls, liczne programy treningowe |
| POMIAR PULSU | Czujniki w uchwytach, telemetryczny system pomiaru pulsu |
| ŁĄCZNOŚĆ | FTMS Bluetooth (do aplikacji treningowych) |
| WYMIARY URZĄDZENIA (DŁ. X SZER. X WYS.) | 167 x 64 x 138 cm |
| WAGA URZĄDZENIA | 65 kg |
| ZGODNOŚĆ I CERTYFIKATY | 89/336/EEC (Kompatybilność Elektromagnetyczna), UNE-EN 957 (Klasa S) |
| INNE | Otwarta rama, przyciski szybkiej regulacji na uchwytach, pedały samopoziomujące, kółka i stopki poziomujące |
Poziomy rower do wykorzystania komercyjnego Inertia H775R
Profesjonalny stacjonarny rower poziomy BH Fitness reprezentujący ekskluzywną linię sprzętu Inertia przeznaczonego do zastosowań komercyjnych w siłowniach, klubach i innych obiektach użytku publicznego. Pozwala ćwiczyć w bezpiecznej dla kręgosłupa pozycji półleżącej. Dzięki otwartej ramie z niskim wejściem swobodnie mogą z niego korzystać osoby po urazach oraz seniorzy.
Elektromagnetyczny opór i minimalny rozstaw pedałów
Rower Inertia H775R posiada elektromagnetyczny system oporu, który sprawia, że urządzenie pracuje wyjątkowo płynnie i cicho oraz charakteryzuje się bezawaryjnym działaniem. Maksymalna wartość oporu wynosi 500 W, a jego zakres to 25 stopni.
Komputer z wyświetlaczem LED FTMS
Komputer urządzenia precyzyjnie mierzy dane treningowe i prezentuje je na czytelnym wyświetlaczu LED 16". Funkcjonalne programy treningowe jak np. sterowane mocą, dystansem lub tętnem HRC pozwalają zwiększyć efektywność treningów i wyciągać z nich więcej korzyści.
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.