Rower Poziomy Cybo R3000
Opis
| GWARANCJA | |
|---|---|
| DOMOWA | 2 lata |
| PÓŁKOMERCYJNA | 2 lata |
| KOMERCYJNA | 1 rok |
| DANE TECHNICZNE | |
| MAKSYMALNA WAGA UŻYTKOWNIKA | 150 kg |
| TYP RAMY | Otwarta rama, łatwe wejście |
| SYSTEM OPORU I REGULACJA | EMS Elektromagnetyczny (32 poziomy) |
| WYŚWIETLACZ | 10.1” TFT dotykowy, język polski |
| PROGRAMY | 24 zdefiniowane + HIIT, Watt, HR, Recovery, Manual itd. |
| ŁĄCZNOŚĆ I PORTY | Bluetooth 5.0, FTMS, USB-A, USB-C |
| KOMPATYBILNE APLIKACJE | Kinomap, Rouvy, TrainerRoad, Zwift |
| WYMIARY URZĄDZENIA (DŁ. X SZER. X WYS.) | 167 x 62 x 124 cm |
| WAGA URZĄDZENIA | 63,8 kg |
| ZASILANIE | AC230V / 5.2A 50/60Hz |
| CERTYFIKATY | CE, EN ISO 957-1/5, Class SA |
Cybo R3000 – Rower poziomy elektromagnetyczny z 10.1” ekranem dotykowym i Bluetooth
Komfortowa pozycja siedząca i zaawansowane programy treningowe
Cybo R3000 to wysokiej klasy rower poziomy, przeznaczony do treningu w wygodnej pozycji siedzącej. Otwarta rama ułatwia wejście, a szerokie, wentylowane siedzisko z oparciem zapewnia stabilność i wygodę.
Rower został wyposażony w 10.1-calowy ekran dotykowy TFT z dostępem do zaawansowanych programów treningowych oraz łącznością FTMS, Bluetooth i portami USB-A/USB-C. Możliwa jest współpraca z aplikacjami treningowymi oraz odczyt tętna przez sensory i Bluetooth.
Oprogramowanie konsoli dostępne jest w języku polskim.




10.1” ekran dotykowy
Intuicyjna obsługa, wiele programów i szybki dostęp do aplikacji fitness. Oprogramowanie konsoli w języku polskim.

Wygodne siedzisko i otwarta rama
Regulowane siedzisko z oparciem i łatwe wejście – idealne dla każdego.

Pomiar tętna i FTMS
Pomiar przez uchwyty i Bluetooth, pełna integracja z aplikacjami. Bluetooth 5.0, FTMS, USB-A, USB-C – współpraca z Kinomap, Rouvy, Zwift.

System oporu
EMS elektromagnetyczny, 32 poziomy.
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.