Rower Poziomy BRX-R300 HRC Toorx
Opis
| GWARANCJA | |
|---|---|
| DOMOWA | 2 lata |
| PÓŁKOMERCYJNA | Brak |
| KOMERCYJNA | Brak |
| DANE TECHNICZNE | |
| MAKSYMALNA WAGA UŻYTKOWNIKA | 150 kg |
| SYSTEM OPORU I REGULACJA | Magnetyczny z elektroniczną regulacją oporu (32 poziomy) |
| KOŁO ZAMACHOWE | 14 kg |
| REGULACJA SIEDZISKA | W poziomie |
| SIEDZISKO | Siodełko XXL |
| WYŚWIETLACZ I PULS | LCD, Pomiar pulsu: czujniki na uchwytach, Bluetooth® |
| KOMPUTER (FUNKCJE PODST.) | Prędkość, czas, dystans, kalorie, puls, RPM |
| PROGRAMY | Manual, beginner, advance, sporty, cardio, watt, recovery, body fat test, 4 programy HRC |
| WYMIARY URZĄDZENIA (DŁ. X SZER. X WYS.) | 1550 x 600 x 1190 mm |
| WAGA URZĄDZENIA | 53 kg |
| INNE | Otwarta rama, uchwyt na bidon, kółka transportowe, samopoziomujące pedały z paskami, uchwyt na smartphone/tablet |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.