Rower Powietrzny BRX AIR CROSS
Opis
| GWARANCJA | |
|---|---|
| DOMOWA | 2 lata |
| PÓŁKOMERCYJNA | 2 lata |
| KOMERCYJNA | 2 lata |
| DANE TECHNICZNE | |
| SPOSÓB UŻYTKOWANIA I KLASA | Zastosowanie komercyjne (EN20957-1 / EN957-5 klasa S) |
| MAKSYMALNA WAGA UŻYTKOWNIKA | 160 kg |
| SYSTEM OPORU | Powietrzny (7 "łopat") |
| WYŚWIETLACZ I PULS | LCD, zasilany na baterie, uchwyt na smartfon/tablet, telemetryczny pomiar pulsu |
| FUNKCJE KOMPUTERA | RPM, prędkość, czas, dystans, kalorie, watt, puls |
| PROGRAMY TRENINGOWE | Manual, celowe (czas, kalorie, dystans, puls), 3 interwałowe (10/20, 20/10), użytkownika |
| REGULACJA SIODEŁKA | W pionie i poziomie |
| WYMIARY URZĄDZENIA (DŁ. X SZER. X WYS.) | 1315 x 610 x 1270 mm |
| WAGA URZĄDZENIA | 53,5 kg |
| INNE | Uchwyt na bidon, kółka transportowe i uchwyt do przestawiania |
*** TUTAJ WKLEJ SWÓJ OPIS ***
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.