Rower Pionowy Polaris Dual
Opis
| GWARANCJA | |
|---|---|
| DOMOWA | 2 lata |
| PÓŁKOMERCYJNA | Brak |
| KOMERCYJNA | Brak |
| DANE TECHNICZNE | |
| SPOSÓB UŻYTKOWANIA | Regularny trening domowy |
| MAKSYMALNA WAGA UŻYTKOWNIKA | 130 kg |
| SYSTEM OPORU | Magnetyczny |
| REGULACJA OPORU | Elektroniczna (24 stopnie) |
| WAGA KOŁA ZAMACHOWEGO | 8 kg |
| REGULACJA SIODEŁKA I KIEROWNICY | Siodełko w pionie i w poziomie, kierownica: kąt nachylenia |
| SIODEŁKO | Żelowe siodełko XXL |
| WYŚWIETLACZ I KOMPUTER | LCD z niebieskim podświetleniem (czas, dystans, prędkość, RPM, kalorie, puls, Body Fat, Recovery) |
| POMIAR PULSU | Dotykowe czujniki na uchwytach kierownicy |
| WYMIARY URZĄDZENIA (DŁ. X SZER. X WYS.) | 109 x 56 x 149 cm |
| WAGA URZĄDZENIA | 40 kg |
| INNE | Kółka transportowe, stopki poziomujące, samopoziomujące pedały z paskami |
Rower magnetyczny z wygodną regulacją oporu
Stacjonarny rower BH Fitness z magnetycznym systemem oporu i kołem zamachowym o wadze 8 kilogramów. Elektroniczna regulacja obciążenia zapewnia wygodne zarządzanie intensywnością ćwiczeń i umożliwia dokładne dopasowanie oporu w zależności od indywidualnych preferencji lub stopnia wytrenowania osoby ćwiczącej .
Unikalny design i rozwiązania ułatwiające korzystanie w domu
Rower jest przeznaczony do użytku domowego. Ma nowoczesny design, dzięki któremu doskonale się prezentuje w salonie. Dzięki stopkom na podstawie można go precyzyjnie wypoziomować, a kółka transportowe ułatwiają jego przemieszczanie na czas treningu lub po jego zakończeniu.
Dokładne dopasowanie
Żelowe siodełko w rozmiarze XXL gwarantuje komfort treningu bez względu na jego długość. Możliwość regulacji w pionie i w poziomie siodełka oraz nachylenia kierownicy ułatwia dopasowanie i pozwala przyjąć najwygodniejszą pozycję do ćwiczeń.
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.