Rower Pionowy Open&Go
Opis
| GWARANCJA | |
|---|---|
| DOMOWA | 2 lata |
| PÓŁKOMERCYJNA | Brak |
| KOMERCYJNA | Brak |
| DANE TECHNICZNE | |
| SPOSÓB UŻYTKOWANIA | Regularny trening domowy |
| MAKSYMALNA WAGA UŻYTKOWNIKA | 90 kg |
| SYSTEM OPORU | Magnetyczny |
| REGULACJA OPORU | Manualna (8 stopni) |
| WAGA KOŁA ZAMACHOWEGO | 8 kg |
| REGULACJA SIODEŁKA | W pionie |
| WYŚWIETLACZ I FUNKCJE | LCD (czas, dystans, prędkość, kalorie) |
| WYMIARY URZĄDZENIA (DŁ. X SZER. X WYS.) | 68 x 39 x 117 cm |
| WYMIARY PO ZŁOŻENIU | 28 x 39 x 130 cm |
| WAGA URZĄDZENIA | 15 kg |
| INNE | Składana konstrukcja, kółka transportowe, pedały z paskami |
Idealny do małego mieszkania
Rower Open&Go BH Tecnovita, którego kompaktowe wymiary czynią z niego znakomite rozwiązanie do treningu w pomieszczeniach o ograniczonej przestrzeni. Dodatkowo dzięki możliwości składania zajmuje jeszcze mniej miejsca kiedy nie jest używany.
Niezawodny magnetyczny system oporu
Urządzenie korzysta z magnetycznego systemu oporu i ma koło zamachowe o wadze 8 kilogramów. 8-stopniowej regulacji obciążenia dokonuje się z użyciem pokrętła umieszczonego tuż pod kierownicą na kolumnie.
Regulacje i pomiar danych treningowych
Możliwość dostosowania wysokości siodełka i długości pasków na pedałach poprawia komfort treningu, a kółka transportowe ułatwiają przemieszczanie rowerka z miejsca na miejsce. Komputer mierzy podstawowe dane i wyświetla je na ekranie. Rejestruje prędkość, czas, przebyty dystans oraz spalone kalorie.
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.