Rower Pionowy Carbon Bike RS Manual Black
Opis
| GWARANCJA | |
|---|---|
| DOMOWA | 2 lata |
| PÓŁKOMERCYJNA | Brak |
| KOMERCYJNA | Brak |
| DANE TECHNICZNE | |
| SPOSÓB UŻYTKOWANIA | Intensywny trening domowy |
| MAKSYMALNA WAGA UŻYTKOWNIKA | 130 kg |
| SYSTEM OPORU | Magnetyczny |
| REGULACJA OPORU | Manualna, 8-stopniowa |
| KOŁO ZAMACHOWE | 14 kg |
| REGULACJA SIODEŁKA | W poziomie i pionie |
| SIODEŁKO | Ergonomiczne siodełko XXL |
| WYŚWIETLACZ | LCD |
| KOMPUTER (FUNKCJE) | RPM/ prędkość, czas, dystans, puls, kalorie, Recovery Test, THRP |
| POMIAR PULSU | Czujniki dotykowe, opcjonalnie telemetryczny |
| WYMIARY URZĄDZENIA (DŁ. X SZER. X WYS.) | 115 x 54 x 153 cm |
| WAGA URZĄDZENIA | 53 kg |
| INNE | Kółka transportowe, uchwyt na bidon |
Wygodne zarządzanie oporem i funkcjami komputera
Rower został wyposażony w 14-kilogramowe koło zamachowe oraz magnetyczny system oporu regulowany manualnie za pomocą pokrętła. Komputer z ekranem podświetlanym na niebiesko dokładnie mierzy parametry treningu i prezentuje je na wyświetlaczu.
Wygodna pozycja do ćwiczeń
Ergonomiczne siodełko w rozmiarze XXL zapewnia komfort niezależnie od długości treningu. Jego regulacja w pionie i w poziomie umożliwia przyjęcie najwygodniejszej pozycji do ćwiczeń, a wielopozycyjna kierownica pozwala stosować różne rodzaje chwytów.
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.