Rower Pionowy Carbon Bike RS FTMS Black
Opis
| GWARANCJA | |
|---|---|
| DOMOWA | 2 lata |
| PÓŁKOMERCYJNA | Brak |
| KOMERCYJNA | Brak |
| DANE TECHNICZNE | |
| SPOSÓB UŻYTKOWANIA | Intensywny trening domowy |
| MAKSYMALNA WAGA UŻYTKOWNIKA | 130 kg |
| SYSTEM OPORU I REGULACJA | Magnetyczny, Elektroniczna (24 poziomy) |
| KOŁO ZAMACHOWE | 14 kg |
| NAPĘD | Pas Poly-V |
| REGULACJA SIODEŁKA | W poziomie i pionie |
| SIODEŁKO | Ergonomiczne siodełko XXL |
| WYŚWIETLACZ I KOMPUTER | LCD (RPM/prędkość, czas, dystans, puls, kalorie, watt, 12 programów) |
| POMIAR PULSU | Czujniki dotykowe, opcjonalnie Bluetooth FTMS |
| APLIKACJE | Zwift App, Kinomap (subskrypcja płatna) |
| WYMIARY URZĄDZENIA (DŁ. X SZER. X WYS.) | 115 x 54 x 153 cm |
| WAGA URZĄDZENIA | 53 kg |
| INNE | Uchwyt na smartfon/tablet, kółka transportowe, uchwyt na bidon |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.