Rower Pionowy Body Trainer GB5007 LCD
Opis
| GWARANCJA | |
|---|---|
| DOMOWA | 2 lata |
| PÓŁKOMERCYJNA | 2 lata |
| KOMERCYJNA | 2 lata |
| DANE TECHNICZNE | |
| MAKSYMALNA WAGA UŻYTKOWNIKA | 181 kg |
| SYSTEM OPORU I REGULACJA | EMS (Elektromagnetyczny), 36 poziomów |
| WYŚWIETLACZ | 9” LCD |
| FUNKCJE KOMPUTERA | Czas, Poziom, Puls, Dystans, Kalorie, MET’s/Wat, RPM/Prędkość |
| APLIKACJE KOMPATYBILNE | Kinomap, Zwift |
| PROGRAMY | 20 programów (Manual, Warm up, Interwały, Valley, Ramp, Mountain, Rolling, Climb, Random, Hill, Fat Burn, Cardio, Strength, HRC 65% i 85%, Constant Power, Isokinetic, Cel: Kalorie/Dystans, Użytkownika) |
| WYMIARY URZĄDZENIA (DŁ. X SZER. X WYS.) | 112 x 60 x 131 cm |
| WAGA URZĄDZENIA | 52,7 kg |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.