Rower Body Bike® Smart+ Phantom Thunder grey
Opis
| GWARANCJA | |
|---|---|
| DOMOWA | 2 lata |
| PÓŁKOMERCYJNA | 2 lata |
| KOMERCYJNA | 2 lata |
| DANE TECHNICZNE | |
| MAKSYMALNA WAGA UŻYTKOWNIKA | 150 kg |
| MAKSYMALNY WZROST UŻYTKOWNIKA | 220 cm |
| Q-FACTOR (ROZSTAW PEDAŁÓW) | 168 mm |
| KOŁO ZAMACHOWE | Żeliwne, 20 kg |
| HAMOWANIE | Klocki hamulcowe z Kevlarem, Generator prądotwórczy |
| NAPĘD | Pas klinowy z Kevlarem |
| KIEROWNICA | Wielopozycyjna, regulacja w pionie i poziomie |
| SIODEŁKO | Smart, regulacja w pionie i poziomie |
| ŁĄCZNOŚĆ I APLIKACJE | Bluetooth ®, Dedykowana aplikacja na Android i iOS |
| WYMIARY URZĄDZENIA (DŁ. X SZER. X WYS.) | 106 x 99 x 56 cm |
| WAGA URZĄDZENIA | 64 kg |
| INNE | Port USB do ładowania, Uchwyt na butelkę, Kółka transportowe |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.