Rotor Podwójny Welly E Combi Toorx
Opis
| GWARANCJA | |
|---|---|
| DOMOWA | 2 lata |
| PÓŁKOMERCYJNA | Brak |
| KOMERCYJNA | Brak |
| DANE TECHNICZNE | |
| PRZEZNACZENIE / SPOSÓB UŻYTKOWANIA | Wzmacnianie rąk i nóg, rehabilitacja, seniorzy |
| SILNIKI I ZASILANIE | 2 silniki (230 V / 2 x 70 W) |
| REGULACJA | Sterowana elektronicznie (12 poziomów) |
| PRĘDKOŚĆ / OBROTY | 28 – 76 rpm |
| KIERUNEK DZIAŁANIA | W przód oraz w tył |
| PEDAŁY | Ergonomiczne, z paskiem, przystosowane do rąk i nóg |
| FUNKCJE KOMPUTERA | Dystans, czas, kalorie, scan, prędkość, całkowita ilość ruchów, 5 programów |
| WYMIARY URZĄDZENIA (DŁ. X SZER. X WYS.) | 720 x 635 x 950/1048 mm |
| WAGA URZĄDZENIA | 15 kg |
| INNE | Regulacja wysokości kolumny |
*** TUTAJ WKLEJ SWÓJ OPIS ***
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.