Piłkarzyki Master Pro Weatherproof Telescopic Outdoor Garlando
Opis
| GWARANCJA | |
|---|---|
| DOMOWA | 2 lata |
| PÓŁKOMERCYJNA | Brak |
| KOMERCYJNA | Brak |
| DANE TECHNICZNE | |
| DŁUGOŚĆ KORPUSU | 144 cm |
| SZEROKOŚĆ (BEZ PRĘTÓW) | 76 cm |
| SZEROKOŚĆ Z PRĘTAMI TELESKOPOWYMI | 110 cm |
| WYSOKOŚĆ | 88 cm |
| RODZAJ PRĘTÓW | Teleskopowe, stalowe 16 mm, chromowane (3-warstwowo) |
| POLE GRY | Zielony laminat z białym boiskiem, odporny na UV i wilgoć |
| WAGA URZĄDZENIA | 75 kg |
| ZESTAW STARTOWY | 10 piłek + pokrowiec |
| OPAKOWANIE (WYMIARY) | 150 x 80 x 34 cm |
| ZGODNOŚĆ Z NORMĄ | EN 71 (bezpieczny dla dzieci > 3 lat) |
| KOD EAN | 8029975222080 |
Garlando Master Pro Weatherproof – Stół do Piłkarzyków (Teleskopowe pręty)
Profesjonalny stół outdoorowy z bezpiecznymi prętami i składaną konstrukcją
Garlando Master Pro Weatherproof to idealne rozwiązanie dla miłośników gry na świeżym powietrzu. Wykonany z materiałów odpornych na warunki atmosferyczne, posiada składane nogi ułatwiające przechowywanie. Dzięki teleskopowym prętom gra jest w pełni bezpieczna nawet dla najmłodszych. W komplecie znajduje się pokrowiec chroniący stół poza sezonem. Model spełnia europejskie normy bezpieczeństwa EN.




Outdoorowa konstrukcja
Specjalne materiały odporne na deszcz, wilgoć i promieniowanie UV zapewniają trwałość przez cały rok.

Stabilne nogi metalowe
Solidne metalowe nogi z poziomowaniem gwarantują stabilność i równe boisko w każdych warunkach.

Bezpieczne teleskopowe osie
Teleskopowe pręty nie wychodzą poza korpus, zwiększając bezpieczeństwo dzieci i zmniejszając ryzyko urazów.

Pokrowiec w zestawie
Dołączony pokrowiec chroni stół przed zabrudzeniami i blaknięciem kolorów, gdy nie jest używany.
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.