Piłkarzyki G5000 Telescopic Garlando (G-5000)
Opis
| GWARANCJA | |
|---|---|
| DOMOWA | 2 lata (zgodność z EN71) |
| PÓŁKOMERCYJNA | Brak |
| KOMERCYJNA | Brak |
| DANE TECHNICZNE | |
| POLE GRY | Hartowane szkło 5 mm |
| BRAMKARZ | Obrotowy 360° |
| KOLORYSTYKA (LICZNIKI I FIGURKI) | Beż i brąz |
| SZEROKOŚĆ Z PRĘTAMI TELESKOPOWYMI | 120 cm (uchwyty) |
| WYMIARY STOŁU (DŁ. X SZER. X WYS.) | 150 x 76 x 89/92 cm |
| WYS. Z REGULACJĄ NÓG | 89 cm / 92 cm |
| WAGA URZĄDZENIA | 80 kg |
| OPAKOWANIE (WYMIARY) | 156 x 80 x 39 cm |
| DODATKI I ZGODNOŚĆ | W zestawie 10 białych piłek standardowych, Zgodność z normą EN 71 |
| KOD EAN | 8029975190051 |
Garlando G-5000 – Stół do Piłkarzyków Premium
Najbardziej elegancki i zaawansowany stół Garlando do użytku domowego
Garlando G-5000 to najwyższej klasy stół piłkarski do użytku domowego – wyróżnia się elegancką stylistyką, najwyższej jakości materiałami i detalami wykonania. Lakierowane nogi z drewna bukowego, piaskowane pole gry z hartowanego szkła, teleskopowe pręty (opcjonalnie), a także klasyczna kolorystyka (brązowe i kremowe figurki oraz liczniki) nadają stołowi niepowtarzalnego charakteru. Idealny wybór dla wymagających graczy i koneserów stylu.

![]() |
![]() |

Stylowe nogi z drewna
Eleganckie nogi z litego, lakierowanego drewna bukowego z poziomowaniem – styl i stabilność.

Ergonomiczne i bezpieczne uchwyty teleskopowe
Tworzywo z drewnianą wkładką – pewny chwyt i komfort podczas intensywnej gry.

Eleganckie wykończenie
Ivory & brown – stonowana kolorystyka figurek i liczników podkreśla prestiż modelu.

Piaskowane pole gry
Hartowane szkło z matową powierzchnią, imitacjA zielonej trawy i białymi liniami – brak odbić i pełna kontrola nad torem piłki.
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
