Piłkarzyki F5 Szare Garlando
Opis
| GWARANCJA | |
|---|---|
| DOMOWA | 2 lata |
| PÓŁKOMERCYJNA | Brak |
| KOMERCYJNA | Brak |
| DANE TECHNICZNE | |
| KONSTRUKCJA KORPUSU | MDF 16 mm, wykończenie melaminą (kolor: szary dąb) |
| NOGI | MDF 9x9 cm, czarne, z poprzeczką chromowaną Ø38 mm |
| PRĘTY | Stalowe, pełne, Ø13 mm, z amortyzatorami i osłonami |
| BOISKO | MDF z melaminą, nadruk "trawa", pochylone narożniki |
| BRAMKARZ | Obrotowy 360° |
| WYMIARY URZĄDZENIA (DŁ. X SZER. X WYS.) | 135 x 125 x 86 cm |
| WAGA URZĄDZENIA | 42 kg |
| DODATKI | 2 piłki czarno-białe, system odbioru piłki z tyłu bramek |
Piłkarzyki F-5 Szare - Stół do Piłkarzyków
Dla całej rodziny – solidny, bezpieczny, efektowny
Garlando F-5 w kolorze szarego dębu to idealny wybór do rodzinnych rozgrywek w domu. Stół łączy atrakcyjny wygląd z wysoką jakością wykonania i funkcjami zwiększającymi komfort gry.


Solidna konstrukcja
Gruby korpus i pole gry z MDF pokrytym melaminą – odporność i realistyczne wrażenia z gry.

Bezpieczne zakończenia
Osłony na końcach prętów i gumowe amortyzatory zapewniają bezpieczeństwo podczas gry.

Obrotowy bramkarz
Pełna rotacja 360° ułatwia zdobywanie goli i przyspiesza rozgrywkę.

Boisko jak prawdziwe
Efekt "murawy" z białymi liniami i pochylone narożniki dla płynności gry.
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.