Piłkarzyki F-100 Szare Garlando
Opis
| GWARANCJA | |
|---|---|
| DOMOWA | 2 lata |
| PÓŁKOMERCYJNA | Brak |
| KOMERCYJNA | Brak |
| DANE TECHNICZNE | |
| KORPUS I MATERIAŁ | 25 mm MDF z melaminą (kolor: szary dąb) |
| NOGI | MDF 15 mm, 10 x 10 cm, czarne z melaminą |
| BOISKO | MDF laminowany z nadrukiem trawy |
| PRĘTY | Stalowe, Ø16 mm, teleskopowe, ocynkowane |
| FIGURKI | Czerwone i niebieskie, formowane bezpośrednio na prętach |
| BRAMKARZ | Obrotowy 360° |
| WYMIARY STOŁU (DŁ. X SZER. X WYS.) | 145 x 125/110 (z/bez prętów) x 88 cm |
| WAGA URZĄDZENIA | 55 kg |
| DODATKI I ZGODNOŚĆ | 3 piłki, otwory za bramkami, zgodność z normami EN 71 |
Garlando F-100 Grey Oak - Stół do Piłkarzyków
Domowa elegancja z solidnym wykonaniem
F-100 Grey Oak to stylowy stół do piłkarzyków idealny do użytku domowego. Wykończony w szarym dębie, z mocną konstrukcją i prętami przelotowymi, oferuje doskonałą zabawę oraz bezpieczeństwo użytkowania.


Solidna konstrukcja
Korpus z płyty MDF 25 mm z melaminą w kolorze szarego dębu – trwały i stylowy.
Stabilne nogi
Kwadratowe nogi z MDF 15 mm w kolorze czarnym z melaminą – stabilność podczas rozgrywki.

Bezpieczne przelotowe pręty
Pręty przelotowe z powłoką antykorozyjną dla bezpiecznej gry, także dla dzieci.

Boisko z efektem murawy
Laminowane boisko z nachylonymi narożnikami i nadrukiem trawy – dynamiczna gra bez martwych stref.
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.