Ławka ze stojakiem Olympic Rack G510 BH Fitness
Opis
| GWARANCJA | |
|---|---|
| DOMOWA | 2 lata |
| PÓŁKOMERCYJNA | 1 rok |
| KOMERCYJNA | Brak |
| DANE TECHNICZNE | |
| SPOSÓB UŻYTKOWANIA | Regularny trening domowy |
| MAKSYMALNA WAGA UŻYTKOWNIKA | 150 kg |
| KONSTRUKCJA | Stalowa |
| REGULACJA WYSOKOŚCI STOJAKÓW | 6 poziomów regulacji |
| REGULACJA OPARCIA | 4 poziomy regulacji |
| REGULACJA SIEDZISKA | 3 poziomy regulacji |
| WYMIARY URZĄDZENIA (DŁ. X SZER. X WYS.) | 165 x 123.5 x 169 cm |
| WAGA URZĄDZENIA | 40 kg |
Ławka G510 przeznaczona jest do wykonywania różnorodnych ćwiczeń siłowych. Szeroki zakres regulacji oparcia oraz siedziska umożliwia trening zarówno w skosie dodatnim jak i
ujemnym. Ponadto stojaki na sztangę wyposażone są w dwa uchwyty typu J-hook oraz uchwyty sprawiające, że stojaki mogą służyć również do wykonywania przysiadów ze sztangą.
Do ławki dodatkowo można dołożyć akcesoria, które rozszerzają zakres treningowy ławki G510 (np: przystawka do "butterefly", modlitewnik/ dwugłowy uda).
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.