Ławka Optima Press Black
Opis
| GWARANCJA | |
|---|---|
| DOMOWA | 2 lata |
| PÓŁKOMERCYJNA | Brak |
| KOMERCYJNA | Brak |
| DANE TECHNICZNE | |
| SPOSÓB UŻYTKOWANIA | Regularny trening domowy |
| MAKSYMALNA WAGA UŻYTKOWNIKA | 130 kg |
| KONSTRUKCJA | Stalowa, 6 punktów podparcia |
| REGULACJA STOJAKÓW | 6 poziomów regulacji wysokości |
| REGULACJA OPARCIA | 4 poziomy regulacji |
| REGULACJA SIEDZISKA | 3 poziomy regulacji |
| MODLITEWNIK | Regulowany |
| WYMIARY URZĄDZENIA (DŁ. X SZER. X WYS.) | 208 x 103 x 171 cm |
| WAGA URZĄDZENIA | 46 kg |
Wszystko, co potrzebne do domowej siłowni
Planując stworzenie swojej domowej siłowni w garażu, piwnicy lub po prostu w pokoju nie toleruj kompromisów. Sprzęt, na którym wylejesz ogromne ilości potu, poświęcisz mnóstwo czasu na powtórzenia i z dumą będziesz dostrzegał rezultaty bezdyskusyjnie musi być solidny. Musi też sprawić, by każdy trening nie był męką i ostrożnym korzystaniem np. z obawą o skrzypiącą i chwiejącą się konstrukcję. Optima Press to wielofunkcyjna ławka, na której komfortowo, szybko i skutecznie wzmocnisz i wyrzeźbisz swoje mięśnie.
Kompleksowy trening wielu grup mięśniowych
Ławka posiada stojaki, modlitewnik i prasę do nóg. Regulacja stojaków, oparcia, siedziska i modlitewnika pozwala kompleksowo pracować nad mięśniami klatki, brzucha, ramion, bicepsów, czy nóg. Mocne profile, stalowa konstrukcja i staranne wykonanie zapewniają wytrzymałość i zachowanie stabilności w trakcie intensywnych ćwiczeń.
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.