Hantel Ogumowany Pro 40kg
Opis
| GWARANCJA | |
|---|---|
| DOMOWA | 2 lata |
| PÓŁKOMERCYJNA | 2 lata |
| KOMERCYJNA | 2 lata |
| DANE TECHNICZNE | |
| SPOSÓB UŻYTKOWANIA | Zastosowanie komercyjne |
| WAGA HANTLI | 40 kg |
| MATERIAŁ | Stal pokryta warstwą gumy |
| ŚREDNICA UCHWYTU | 32-34 mm |
| GRUBOŚĆ WARSTWY GUMOWEJ | 0,7-1,25 cm |
| INNE CECHY | Brak łączeń (zapobiega obracaniu się hantli), Cena za sztukę |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.