Eliptyk Luce E10 V1 LED
Opis
| GWARANCJA | |
|---|---|
| DOMOWA | 2 lata |
| PÓŁKOMERCYJNA | 2 lata |
| KOMERCYJNA | 2 lata |
| DANE TECHNICZNE | |
| SPOSÓB UŻYTKOWANIA | Zastosowanie komercyjne |
| MAKSYMALNA WAGA UŻYTKOWNIKA | 150 kg |
| KOŁO ZAMACHOWE | 14 kg |
| ZASILANIE / SYSTEM OPORU | Generator prądotwórczy (Elektromagnetyczny) |
| ZAKRES OPORU | 20 poziomów |
| DŁUGOŚĆ I SZEROKOŚĆ KROKU | 53,4 x 19,5 cm |
| WYŚWIETLACZ | LED (5 okienek) |
| FUNKCJE KOMPUTERA | Czas, Dystans, Kalorie, Puls, Prędkość, RPM, Watt, Poziom oporu |
| PROGRAMY | 12 treningowych, Użytkownika, HRC, Body Fat, Test Recovery |
| POMIAR PULSU | Czujniki pomiaru tętna na uchwytach |
| WYMIARY URZĄDZENIA (DŁ. X SZER. X WYS.) | 220 x 75 x 174 cm |
| WAGA URZĄDZENIA | 141 kg |
| INNE | Nawiew, kółka transportowe, uchwyt na bidon |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.