Eliptyk INERTIA G815R LED
Opis
| GWARANCJA | |
|---|---|
| DOMOWA | 2 lata |
| PÓŁKOMERCYJNA | 2 lata |
| KOMERCYJNA | 2 lata |
| DANE TECHNICZNE | |
| SPOSÓB UŻYTKOWANIA | Zastosowanie komercyjne |
| MAKSYMALNA WAGA UŻYTKOWNIKA | 180 kg |
| SYSTEM OPORU I ZASILANIE | Elektromagnetyczny z generatorem prądotwórczym |
| ZAKRES OPORU | 20 poziomów oporu |
| DŁUGOŚĆ KROKU | 51 cm |
| NAPĘD | Pas Poly-V |
| WYŚWIETLACZ I FUNKCJE | LED 16" (Prędkość/RPM, Czas/Dystans, Kalorie, Watt, Puls) |
| PROGRAMY | Manual, 8 profili z 4 poziomami, Użytkownika, Fitness test, HRC |
| POMIAR PULSU I ŁĄCZNOŚĆ | Czujniki w uchwytach, telemetryczny system, FTMS Bluetooth (aplikacje) |
| WYMIARY URZĄDZENIA (DŁ. X SZER. X WYS.) | 204 x 79 x 165 cm |
| WAGA URZĄDZENIA | 103 kg |
| INNE | Minimalny rozstaw pedałów: 7 cm, przyciski szybkiej regulacji, uchwyt na bidon, kółka transportowe, stopki poziomujące, wejście audio, port USB |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.