Eliptyk E17 LED Gymost
Opis
| GWARANCJA | |
|---|---|
| DOMOWA | 2 lata |
| PÓŁKOMERCYJNA | 2 lata |
| KOMERCYJNA | 2 lata |
| DANE TECHNICZNE | |
| SPOSÓB UŻYTKOWANIA | Zastosowanie komercyjne |
| MAKSYMALNA WAGA UŻYTKOWNIKA | 182 kg |
| SYSTEM OPORU | EMS (Elektromagnetyczny) |
| ZAKRES OPORU | 40 poziomów |
| REGULACJA NACHYLENIA | 20 poziomów |
| DŁUGOŚĆ KROKU | 21” (54 cm) |
| KOŁO ZAMACHOWE | 10 kg (dwukierunkowe) |
| WYŚWIETLACZ I FUNKCJE | LED (5 okienek: Czas, Prędkość, Dystans, Kalorie, Puls, RPM, Watt) |
| PROGRAMY | 12 programów (Manual, Interwały, Weight Loss, Target HR, Fit Test, Random, Użytkownika, Rozgrzewka, Rozluźnienie, Watt) |
| POMIAR PULSU | Czujniki na uchwytach, możliwość opaski Bluetooth (brak w zestawie) |
| APLIKACJE | Bluetooth (Zwift, Kinomap - subskrypcja płatna) |
| WYMIARY URZĄDZENIA (DŁ. X SZER. X WYS.) | 1963 × 780 × 1878 mm |
| WAGA URZĄDZENIA | 129,5 kg |
| INNE | Uchwyt na bidon, Kółka transportowe, Uchwyt na smartfon |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.