Eliptyk Cybo E3000
Opis
| GWARANCJA | |
|---|---|
| DOMOWA | 2 lata |
| PÓŁKOMERCYJNA | 2 lata |
| KOMERCYJNA | 1 rok |
| DANE TECHNICZNE | |
| MAKS. WAGA UŻYTKOWNIKA | 180 kg |
| SYSTEM OPORU | EMS Elektromagnetyczny |
| POZIOMY OPORU | 10/22 poziomów (regulacja) |
| NACHYLENIE | Elektroniczne, do 20° |
| DŁUGOŚĆ KROKU | 19" – 20" |
| PEDAŁY | Amortyzowane, powiększone |
| KIEROWNICA | Ruchoma i nieruchoma z czujnikami (puls) |
| WYŚWIETLACZ | 10.1" TFT LCD z 10 przyciskami skrótu |
| PROGRAMY | 23 (Quick, HIIT, Manual, HRC, User, Recovery, trasy wirtualne) |
| FUNKCJE KOMPUTERA | RPM, Puls, Kalorie, Dystans, Watt, Profil |
| ŁĄCZNOŚĆ I PORTY | Bluetooth, USB-A, USB-C, ładowanie bezprzewodowe |
| KOMPATYBILNOŚĆ APLIKACJI | FTMS (Kinomap, Zwift, Rouvy, TrainerRoad) |
| WYMIARY URZĄDZENIA (DŁ. X SZER. X WYS.) | 205 × 85 × 176 cm |
| WAGA NETTO/BRUTTO | 97.1 kg / 108.2 kg |
| CERTYFIKATY | CE, EN ISO 20957-1/9, Class SA |
| NAPĘD | Pas Poly-V |
Orbitrek Cybo E3000 – Trenażer eliptyczny z ekranem TFT i regulacją nachylenia
Wszechstronny trening cardio z naturalnym krokiem i zaawansowaną elektroniką
Orbitrek Cybo E3000 to nowoczesny orbitrek z EMS – elektromagnetycznym systemem hamowania, 20-stopniową regulacją nachylenia oraz krokiem do 20”. Dzięki ekranowi TFT 10.1" z aplikacjami (Kinomap, Zwift,) oraz portom USB-C i bezprzewodowej ładowarce oferuje bogate możliwości personalizacji treningu i rozrywki. Solidna rama, składana konstrukcja i wysoka nośność sprawiają, że urządzenie sprawdzi się zarówno w domu, jak i w klubach fitness.




Elektroniczny system składania
Urządzenie posiada elektroniczny system składania dla łatwiejszego przechowywania.

Regulowane nachylenie do 20°
Elektroniczna regulacja nachylenia pozwala aktywować różne partie mięśni.

Konsola TFT 10.1"
Ekran dotykowy z 23 programami, wirtualnymi trasami, trybami HRC i multimedialnymi aplikacjami.

Aplikacje i łączność
Kompatybilność z FTMS: Kinomap, Zwift, Rouvy; porty USB-A/C, ładowarka Qi i Bluetooth.
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.