Brama Treningowa ASX-4000 Toorx Stos 2x90kg
Opis
| GWARANCJA | |
|---|---|
| DOMOWA | 2 lata |
| PÓŁKOMERCYJNA | 2 lata |
| KOMERCYJNA | 2 lata |
| DANE TECHNICZNE | |
| RAMA I KONSTRUKCJA | Stalowa: 50x70 mm (grubość 2/2,5 mm) oraz 50x50 mm (grubość 3 mm) |
| STOS (WAGA CAŁKOWITA) | (2 x 90 kg) 180 kg |
| MASZYNA SMITHA | Max. obciążenie gryfu: 300 kg |
| LINKI I OBCIĄŻENIE | Stalowe w osłonie nylonowej Ø5.0, Max. obciążenie linki: 900 kg |
| REGULACJA UCHWYTÓW WYCIĄGU | 22 poziomy (264-1839 mm), odległość 75 mm |
| WYMIARY URZĄDZENIA (DŁ. X SZER. X WYS.) | 1516 x 1938 x 2167 mm |
| WYMAGANA POWIERZCHNIA TRENINGOWA | 300 x 250 cm |
| WAGA URZĄDZENIA | 360 kg |
| AKCESORIA W ZESTAWIE | Uchwyty do wyciągu (różne typy), Podwójny wyciąg, Landmine, 2 J-Hook, 2 podpory bezpieczeństwa (Safety Spotter Arms), Drążek do podciągania, Poręcze do pompek, Uchwyt na gryfy, 6 uchwytów na obciążenia ø50 mm, 8 zacisków ø49 mm |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.