Brama Rack Smith G160
Opis
| GWARANCJA | |
|---|---|
| DOMOWA | 2 lata |
| PÓŁKOMERCYJNA | 1 rok |
| KOMERCYJNA | Brak |
| DANE TECHNICZNE | |
| RAMA I KONSTRUKCJA | Stalowa o owalnym profilu PT50*100*2.0mm |
| STOS (WAGA CAŁKOWITA) | (2 x 90 kg) 180 kg |
| LINKI | Stalowe w osłonie nylonowej Ø5.0 |
| REGULACJA UCHWYTÓW | 17 poziomów regulacji w zakresie 160 cm |
| WYMIARY URZĄDZENIA (DŁ. X SZER. X WYS.) | 220 x 124 x 225.5 cm |
| WYMAGANA POWIERZCHNIA TRENINGOWA | 300 x 250 cm |
| WAGA URZĄDZENIA | 352 kg |
| DODATKI W ZESTAWIE | Uchwyty do wyciągu, Uchwyt V, Sztanga, Uchwyt do martwego ciągu, Uchwyt na nogi do brzuszków |
Dwa stosy o wadze 90kg/200lb. Podwójny wyciąg z niezależnie działającymi, rotacyjnymi 180º uchwytami po obu stronach urządzenia. Brama daje wiele możliwości treningowych, w tym wykonanie ponad 32 różnego rodzaju ćwiczeń.
Dzięki dwóm stosom istnieje możliwość treningu dla dwóch osób jednocześnie. Idealne urządzenie do treningu personalnego.
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.