Brama Multicrossover L802+Stojak L803
Opis
| GWARANCJA | |
|---|---|
| DOMOWA | 2 lata |
| PÓŁKOMERCYJNA | 2 lata |
| KOMERCYJNA | 2 lata |
| DANE TECHNICZNE | |
| REGULACJA OPORU | Magnetyczna kontrola oporu / Max. opór $25 \text{ kg} \times 2$ z poziomami regulacji |
| REGULACJA RAMION (POZIOMA) | 0-90°, 4 poziomy |
| REGULACJA RAMION (PIONOWA) | 0-160°, 9 poziomów |
| REGULACJA RAMION (GÓRA/DÓŁ) | 750 mm, 10 poziomów |
| WYŚWIETLACZ I FUNKCJE | 1062 x 465 mm, lustrzana powierzchnia, 5 okienek LED (Czas, Kalorie, Prędkość, Opór, Ilość pociągnięć), Bluetooth |
| LINKI | Długość 2000 mm, max. obciążenie 600 kg |
| MONTAŻ | Do ściany lub na stojaku L803 |
| WYMIARY URZĄDZENIA (DŁ. X SZER. X WYS.) | 211 x 146 x 221 cm |
| WAGA URZĄDZENIA | 352 kg |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.