Brama Gymost L101 narożna , smith rack (z dodatkami)
Opis
| GWARANCJA | |
|---|---|
| DOMOWA | 2 lata |
| PÓŁKOMERCYJNA | 2 lata |
| KOMERCYJNA | 2 lata |
| DANE TECHNICZNE | |
| RAMA I KONSTRUKCJA | Stalowa o owalnym profilu PT50*100*2.0mm |
| STOS (WAGA CAŁKOWITA) | (2 x 90 kg) 180 kg |
| MASZYNA SMITHA | Max. obciążenie gryfu: 300 kg |
| LINKI I OBCIĄŻENIE | Stalowe w osłonie nylonowej Ø5.0, Max. obciążenie linki: 900 kg |
| REGULACJA UCHWYTÓW | 17 poziomów regulacji w zakresie 160 cm |
| WYMIARY URZĄDZENIA (DŁ. X SZER. X WYS.) | 211 x 146 x 221 cm |
| WYMAGANA POWIERZCHNIA TRENINGOWA | 300 x 250 cm |
| WAGA URZĄDZENIA | 352 kg |
| DODATKI W ZESTAWIE | Uchwyty do wyciągu, Uchwyt V, Uchwyt do martwego ciągu, Sztanga, Uchwyt na nogi do brzuszków |
Profesjonalny sprzęt przeznaczony do wykorzystania w siłowniach
Brama Narożna L101 Gymost to profesjonalny sprzęt siłowy łączący funkcjonalność Maszyny Smitha i wyciągu Dual Crossover.
Zapewnia pełen zakres ćwiczeń na wszystkie grupy mięśniowe, idealna zarówno do siłowni komercyjnych, jak i do użytku domowego 
Wytrzymała stalowa rama z owalnymi profilami

Trening wielu grup mięśniowych

Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.