Bieżnia Składana WalkingPad display Mirage
Opis
| Rodzaj gwarancji | Okres trwania |
| Domowa | 2 lata |
| Półkomercyjna | Brak |
| Komercyjna | Brak |
| Parametr | Wartość |
| Sposób użytkowania | Regularny trening domowy |
| Typ / Grubość | Ultra płaska bieżnia (Grubość 12,9 cm) |
| Wymiary (rozłożona) | 432 x 547 x 129 mm |
| Wymiary po złożeniu | 822 x 547 x 129 mm ("na pół") |
| Wymiary pasa biegowego | 120 x 43 cm |
| Waga | 28 kg |
| Maksymalna waga użytkownika | 100 kg |
| Moc silnika (szczytowa) | 1/2 KM DC |
| Prędkość | 0,5 - 6,0 Km/h |
| Wyświetlacz | LED (na pokrywie silnika) |
| Funkcje | Prędkość, dystans, czas, kalorie, kroki |
| Dodatki | Pilot do sterowania bieżnią |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.