Bieżnia Składana Mirage C60 PB Toorx Pure Bronze
Opis
| Rodzaj gwarancji | Okres trwania |
| Domowa | 2 lata |
| Półkomercyjna | Brak |
| Komercyjna | Brak |
| Parametr | Wartość |
| Sposób użytkowania | Intensywny trening domowy |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.) | 1630 x 770 x 1410 mm |
| Wymiary po złożeniu | 1630 x 770 x 290 mm |
| Wymiary pasa biegowego | 480 x 1430 mm (grubość pasa 1,6 mm) |
| Waga urządzenia | 69 kg |
| Maksymalna waga użytkownika | 120 kg |
| Moc silnika (stała / szczytowa) | 3 KM DC / 4 KM DC |
| Prędkość | 1,0 - 18,0 Km/h (zmiana co 0,1 km/h) |
| Kąt nachylenia | 0 - 12% (regulacja elektroniczna) |
| Wyświetlacz | 5 okienek LED + 1 okienko LED z profilem programu |
| Funkcje | Prędkość, kąt nachylenia, puls, dystans, czas, kalorie, tempo, kroki, altitude |
| Programy komputera | 1 manual, 12 zdefiniowanych, Body Fat, 2 Użytkownika, 2 HRCP |
| Pomiar pulsu | Czujniki na uchwytach, telemetryczny system (opaska brak w zestawie) |
| Multimedia / Dodatki | Uchwyt na smartfon/tablet, Głośniki Bluetooth, Składanie "na płasko" i w pionie |
| Łączność z aplikacjami | App ready 3.0 (wymaga modułu TRX APP GATE): Kinomap, Zwift, iConsole |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.