Bieżnia Rehabilitacyjna z Poręczami GT8800RF LED
Opis
| GWARANCJA | |
|---|---|
| DOMOWA | 2 lata |
| PÓŁKOMERCYJNA | 2 lata |
| KOMERCYJNA | 2 lata |
| DANE TECHNICZNE | |
| MAKSYMALNA WAGA UŻYTKOWNIKA | 250 kg |
| SILNIK (STAŁA / SZCZYTOWA) | 4.0 HP Servo / 6.0 HP (cyfrowy czujnik sterowania) |
| PRĘDKOŚĆ DO PRZODU | 0.1 - 22 km/h (0.1 - 13.7 mph) |
| PRĘDKOŚĆ DO TYŁU | 0.1 - 5 km/h (0.1 - 3.1 mph) |
| KĄT NACHYLENIA | Od -15% do +15% |
| POWIERZCHNIA BIEGOWA (DŁ. X SZER.) | 160 x 53 cm (63" x 21") |
| AMORTYZACJA | 4-warstwowy system Ergodeck |
| WYMIARY URZĄDZENIA (DŁ. X SZER. X WYS.) | 214 x 83,5 x 145 cm |
| WAGA URZĄDZENIA | 155,5 kg |
| WYŚWIETLACZ I PROGRAMY | LED Dot Matrix, 17 programów |
| FUNKCJE | Kąt nachylenia, Czas, Prędkość, Puls, Dystans, Kalorie, METs, Tempo |
| POMIAR PULSU | Czujniki na poręczy, Telemetryczny (5kHz & Bluetooth FTMS) |
| INNE & BEZPIECZEŃSTWO | Kinomap/Zwift App, Dwa przyciski awaryjnego zatrzymania, Klucz bezpieczeństwa |
| CERTYFIKATY | CE / EN ISO 20957 Klasa SA / ETL |
Body Charger GT8800RF LED – Bieżnia Rehabilitacyjna z Poręczami

Niska wysokość wejścia
Wysokość wejścia wynosząca 16,5 cm ułatwia dostęp osobom starszym i użytkownikom na wózkach inwalidzkich.

Szeroki zakres prędkości
Możliwość regulacji prędkości od 0,1 km/h do 22 km/h pozwala na dostosowanie treningu do indywidualnych potrzeb. Prędkość do tyłu:0.1- 5 km/h, 0.1- 3.1 mph

Regulacja kąta nachylenia
Kąt nachylenia bieżni można dostosować w zakresie od -15% do +15%, co umożliwia symulację różnych warunków terenowych.

Zaawansowany wyświetlacz LED
Intuicyjny wyświetlacz LED Dot Matrix prezentuje wszystkie niezbędne informacje, takie jak prędkość, kąt nachylenia, puls, dystans, czas, kalorie, METs i tempo.
Rehabilitacja, chód, marsz i bieg
Bieżnia treningowa z poręczami przeznaczona do chodu, marszu i biegania. Minimalna prędkość startowa 0,1 km/h pozwala bezpiecznie rozpocząc aktywność osobom starszym i po odbytych urazach.
Bezpieczeństwo dzięki długim poręczom
Konstrukcja urządzenia zapewnia stabilność i bezpieczeństwo w trakcie ćwiczeń. Regulacja prędkości i kąta nachylenia ułatwiają dostosowanie pracy bieżni do indywidualnych potrzeb osoby ćwiczącej. Posiada kontoler, z którego korzystać może opiekun lub fizjoterapeuta i sterować funkcjami. Amortyzacja chroni stawy, a długie poręcze oraz klips i dwa przyciski do awaryjnego zatrzymania zapewniają bezpieczeństwo.
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.