Bieżnia RS900 TFT BH Fitness
Opis
| GWARANCJA | |
|---|---|
| DOMOWA | 2 lata |
| PÓŁKOMERCYJNA | Brak |
| KOMERCYJNA | Brak |
| PARAMETR / WARTOŚĆ | |
| Sposób użytkowania | Intensywny trening domowy |
| Maksymalna waga użytkownika | 150 kg |
| Moc silnika (szczytowa / ciągła) | 4 KM / 2,5 KM |
| Prędkość | 1 - 22 km/h |
| Regulacja kąta nachylenia | 0 - 15% |
| Wymiary pasa biegowego | 150 x 55 cm |
| Wymiary bieżni (dł. x szer. x wys.) | 200 x 92 x 159 cm |
| Wymiary po złożeniu (dł. x szer. x wys.) | 137 x 92 x 166 cm |
| Waga | 114 kg |
| Wyświetlacz | TFT 16" - dotykowy |
| Funkcje | Czas, dystans, kalorie, prędkość, puls, FTMS Bluetooth |

16'' TFT Wyświetlacz Dotykowy
Bieżnia RS900 TFT zawiera dotykowy ekran, który umożliwia odtwarzanie multimediów, korzystanie z Internetu i aplikacji treningowych.

I.CONCEPT 3.0 FTMS
Nowoczesny system łączności FTMS zapewnia kompatybilność z aplikacjami fitness, takimi jak Zwift czy Kinomap.Podłącz swoje urządzenie przez Bluetooth lub kabel, aby słuchać muzyki przez wbudowane głośniki.

Potężny Silnik
Bieżnia RS900 TFT BH Fitness ma silnik o mocy 4,0 KM (szczytowa), który zapewnia maksymalną prędkość 22 km/h.

System Amortyzacji i Doskonałe Parametry
6 elastomerów o wysokiej gęstości redukuje hałas i minimalizuje obciążenie stawów podczas biegu.
150x55 cm: długa i szeroka powierzchnia biegowa zapewnia komfort oraz bezpieczeństwo podczas biegania.
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.