Bieżnia RS1000 Led BH Fitness
Opis
| Cecha | Wartość |
| GWARANCJA | |
| Domowa | 2 lata |
| Półkomercyjna | 1 rok |
| Komercyjna | Brak |
| DANE TECHNICZNE | |
| Sposób użytkowania | Półkomercyjny |
| Maksymalna waga użytkownika | 150 kg |
| Moc | 3,5 KM AC |
| Prędkość | 1 - 22 km/h |
| Regulacja kąta nachylenia | 0 - 15 % |
| Wymiary pasa biegowego | 150 x 55 cm |
| Wymiary bieżni (dł. x szer. x wys.) | 200 cm x 92 cm x 159 cm |
| Możliwość złożenia | Tak |
| Wymiary po złożeniu (dł. x szer. x wys.) | 137 x 92 x 166 cm |
| Waga | 114 kg |
| Wyświetlacz | LED |
| Funkcje | Czas, dystans, kalorie, prędkość, puls, FTMS Bluetooth |
Potężny Silnik AC
Bieżnia RS1000 BH Fitness ma silnik AC o mocy 3,5 KM, który zapewnia maksymalną prędkość 22 km/h.
Doskonałe parametry
150 x55 cm: długa i szeroka powierzchnia biegowa zapewnia komfort oraz bezpieczeństwo podczas biegania
I.CONCEPT 3.0 FTMS
Protokół FTMS umożliwia połączenie z najnowocześniejszymi aplikacjami treningowymi jak np: Zwift czy Kinomape
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.