Bieżnia RCM Pro Med z Poręczami
Opis
| GWARANCJA | |
|---|---|
| DOMOWA | 2 lata |
| PÓŁKOMERCYJNA | 1 rok |
| KOMERCYJNA | Brak |
| DANE TECHNICZNE | |
| PRZEZNACZENIE / SPOSÓB UŻYTKOWANIA | Półkomercyjne, intensywny trening |
| MAKSYMALNA WAGA UŻYTKOWNIKA | 180 kg |
| SILNIK | 3,5 KM (AC) |
| PRĘDKOŚĆ | 0,3 - 18 km/h |
| KĄT NACHYLENIA | 0 - 15% |
| WYMIARY PASA BIEGOWEGO (DŁ. X SZER.) | 155 x 55 cm |
| AMORTYZACJA | 8 elastomerów |
| WYŚWIETLACZ | LED |
| FUNKCJE KOMPUTERA | Czas, dystans, całkowity dystans, prędkość, puls, kalorie |
| POMIAR PULSU | Czujniki w uchwytach + telemetrycznie (opaska brak w zestawie) |
| WYMIARY URZĄDZENIA (DŁ. X SZER. X WYS.) | 185 cm x 82 cm x 154 cm |
| WAGA URZĄDZENIA | 125 kg |
| INNE | Długie poręcze, przyciski szybkiego wyboru, brak możliwości złożenia, uchwyty na bidon, kółka transportowe |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.