Bieżnia INERTIA G688 LED
Opis
| GWARANCJA | |
|---|---|
| DOMOWA | 2 lata |
| PÓŁKOMERCYJNA | 2 lata |
| KOMERCYJNA | 2 lata |
| DANE TECHNICZNE | |
| SPOSÓB UŻYTKOWANIA | Zastosowanie komercyjne |
| MAKSYMALNA WAGA UŻYTKOWNIKA | 182 kg |
| MOC SILNIKA | 4,5 KM AC |
| PRĘDKOŚĆ | 0,8 – 24 km/h (regulacja co 0,1 km/h) |
| KĄT NACHYLENIA | 0 - 15% |
| WYMIARY PASA BIEGOWEGO | 160 x 58 cm (antypoślizgowy z powłoką PCV, odporny na ścieranie, recykling) |
| AMORTYZACJA | Pro Tronic |
| WYMIARY URZĄDZENIA (DŁ. X SZER. X WYS.) | 207 x 94 x 160 cm |
| WAGA URZĄDZENIA | 185 kg |
| WYŚWIETLACZ I PULS | Graficzny LED, Bluetooth 3.0 FTMS, czujniki w uchwytach, system telemetryczny (kompatybilny z POLAR) |
| FUNKCJE KOMPUTERA | Prędkość, dystans, czas, kalorie, puls, programy, poziom, kąt nachylenia |
| PROGRAMY | Manual, 8 profili (4 poziomy), Użytkownika, HRC, Test Fitness (M/K) |
Ekskluzywna linia INERTIA
Bieżnia BH Fitness reprezentująca serię urządzeń premium Inertia. To profesjonalny sprzęt przeznaczony do zastosowań komercyjnych, który zapewnia wyjątkowy komfort i skuteczność ćwiczeń.
Doskonałe parametry
Bieżnia posiada silnik o mocy 4,5KM AC i pracuje z prędkością 0,8-24 km/h. Taki jej zakres pozwala trenować zarówno prowadząc marsz, lekki trucht, bieg kondycyjny, jak i szybki bieg zwiększający wytrzymałość. Nachylenie pasa 0-15% umożliwia imitować podbiegi i zwiększać intensywność ćwiczeń.
Bezpieczeństwo i komfort podczas ćwiczeń
Magnetyczny czujnik prędkości zapewnia precyzję pomiarów, a chromowane wałki, które charakteryzują się wysoką wytrzymałością gwarantują trwałość i długą żywotność. Pro Tronic to system dbający o amortyzację skutecznie pochłania wstrząsy i chroni stawy osoby ćwiczącej w trakcie biegania.
System amortyzacji Pro-Tonic:
progresywny system amortyzacji blatu bieżni chroni stawy przed urazami. W pierwszej fazie kroku elastomery pochłaniają energię podczas stawiania stopy, następnie twardnieją w drugiej fazie podczas uginania kolana i odrywania stopy od podłoża.
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.