Bieżnia Freelander 6363 LED Gymost
Opis
| GWARANCJA | |
|---|---|
| DOMOWA | 2 lata |
| PÓŁKOMERCYJNA | 2 lata |
| KOMERCYJNA | 2 lata |
| DANE TECHNICZNE | |
| SPOSÓB UŻYTKOWANIA | Zastosowanie komercyjne |
| MAKSYMALNA WAGA UŻYTKOWNIKA | 160 kg |
| SILNIK | 2,5 KM |
| PRĘDKOŚĆ | 1 - 22 km/h |
| KĄT NACHYLENIA | 0% - 15% |
| WYMIARY PASA BIEGOWEGO (DŁ. X SZER. X GR.) | 160 cm x 55 cm x 2,2 mm |
| WYMIARY URZĄDZENIA (DŁ. X SZER. X WYS.) | 186.5 × 94 × 169 cm |
| WAGA URZĄDZENIA | 210 kg |
| WYŚWIETLACZ | LED z 6 okienkami, okrągły niebieski profil okrążenia |
| FUNKCJE KOMPUTERA | Prędkość, czas, dystans, watt, kalorie, poziom |
| POMIAR PULSU | Czujniki w uchwytach, telemetryczny pomiar pulsu |
| INNE UDOGODNIENIA | Uchwyty na bidony, kółka transportowe |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.