Atlas TT4 Black G159B
Opis
| GWARANCJA | |
|---|---|
| DOMOWA | 2 lata |
| PÓŁKOMERCYJNA | 1 rok |
| KOMERCYJNA | Brak |
| DANE TECHNICZNE | |
| SPOSÓB UŻYTKOWANIA | Zastosowanie półkomercyjne |
| MAKSYMALNA WAGA UŻYTKOWNIKA | 130 kg |
| WAGA STOSU (MOŻLIWE WERSJE) | 70 kg / 100 kg |
| STACJE TRENINGOWE | 4 stacje treningowe (umożliwiające trening 4 osobom jednocześnie) |
| ILOŚĆ ĆWICZEŃ | Możliwość wykonywania ponad 15 różnych rodzajów ćwiczeń |
| WYMIARY URZĄDZENIA (DŁ. X SZER. X WYS.) | 314 x 244 x 230 cm |
| WAGA URZĄDZENIA | 346 kg |
| INNE | Magnetyczny selektor stosu, 7 punktów oparcia konstrukcji |
Profesjonalny atlas do klubów, siłowni i hoteli
Atlas treningowy BH Fitness projektowany z myślą o użytkowaniu półkomercyjnym w klubach fitness, siłowniach, ośrodkach rehabilitacyjnych itp. Masywna konstrukcja z 7 punktami podparcia gwarantuje znakomitą stabilność i bezpieczeństwo w trakcie ćwiczeń. Magnetyczny selektor stosu zapewnia płynną pracę i komfort ćwiczeń.
Jeden atas, mnóstwo możlilwości dla 4 osób jednocześnie
Multistacja TT4 pozwala prowadzić kompleksowy trening siłowy wielu grup mięśniowych i skutecznie rzeźbić swoją muskulaturę. Posiada suwnicę na nogi, wyciąg górny i dolny, stojak do podciągania, modlitewnik do bicepsów, przyrząd do ćwiczeń czworogłowych ud oraz możliwość trenowania tricepsów i butterfly. Na atlasie mogą jednocześnie pracować 4 osoby, co pozwala utrzymać motywację i szybciej osiągać założone cele.
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.