Atlas Nevada Plus Black BH Fitness G119B
Opis
| GWARANCJA | |
|---|---|
| DOMOWA | 2 lata |
| PÓŁKOMERCYJNA | Brak |
| KOMERCYJNA | Brak |
| DANE TECHNICZNE | |
| SPOSÓB UŻYTKOWANIA | Regularny trening domowy |
| WAGA STOSU | 50 kg |
| MAKSYMALNE OBCIĄŻENIE STOSU | 100 kg |
| WYMIARY URZĄDZENIA (DŁ. X SZER. X WYS.) | 160 x 95 x 215 cm |
| WAGA URZĄDZENIA | 149 kg |
| CECHY KONSTRUKCYJNE | Stalowa konstrukcja, system bloczków z łożyskami, stalowa linka w osłonie |
| ILOŚĆ ĆWICZEŃ | Możliwość wykonywania 14 różnych rodzajów ćwiczeń |
Wzmacniaj mięśnie i rzeźb sylwetkę w domowej siłowni
Nevada Plus jest atlasem jednostanowiskowym, z którego użyciem osiągniesz bardzo wiele. 14 różnych rodzajów ćwiczeń pozwala pracować nad wieloma partiami mięśniowymi i umożliwia skutecznie rzeźbić muskulaturę.
Jakość i wytrzymałość
Atlas posiada system łożyskowanych bloczków, dlatego pracuje płynnie i cicho niezależnie od ustawionej wagi stosu. Mocne profile, wytrzymała konstrukcja i stalowa linka w osłonie z tworzywa zapewniają trwałość. Możliwość złożenia siedziska pozwala nieco zaoszczędzić miejsce w pomieszczeniu.
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.