Atlas Global Gym Plus Black G152B
Opis
| GWARANCJA | |
|---|---|
| DOMOWA | 2 lata |
| PÓŁKOMERCYJNA | Brak |
| KOMERCYJNA | Brak |
| DANE TECHNICZNE | |
| SPOSÓB UŻYTKOWANIA | Regularny trening domowy |
| MAKSYMALNA WAGA UŻYTKOWNIKA | 110 kg |
| MAKS. OBCIĄŻENIE STOSU Z PRZEŁOŻENIEM | 100 kg |
| WYMIARY URZĄDZENIA (DŁ. X SZER. X WYS.) | 174 x 200 x 212 cm |
| WAGA URZĄDZENIA | 180 kg |
| INNE (KONSTRUKCJA I FUNKCJE) | Stalowa konstrukcja, system bloczków z łożyskami, stalowa linka w osłonie, regulacja siedziska, składane siedzisko |
3 stanowiska dla kompleksowego treningu siłowego
Wielofunkcyjny atlas treningowy BH Fitness z 3 stanowiskami do ćwiczeń. Główne z wyciskaniem, wyciągiem górnym i prasą do nóg jest uzupełnione suwnicą na nogi oraz poręczami do podciągania i treningu mieśni brzucha.
Wszechstronność kluczem wydajności każdego treningu
Atlas Global Gym Plus umożlwia prowadzić różnorodne ćwiczenia skupiając się na różnych grupach mieśniowych. Pozwala to prowadzić maksymalnie efektywny trening i cieszyć się coraz lepszą rzeźbą swojej sylwetki. Stos pozwala ćwiczyć z obciążeniem 100 kg. System łożyskowanych bloczków gwarantuje płynne prowadzenie stalowych linek, które zabezpiecza osłona z tworzywa.
Wysoka jakość i komfort ćwiczeń
Atlas charakteryzuje się znakomitym wykonaniem i stabilną stalową konstrukcją opartą o mocne profile. Oparcia i siedziska pokryte tapierką o optymalnej twardości zapewniają wygodę podczas treningów.
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.