Rower Powietrzny BRX Airmag 7000 Toorx
Opis
| GWARANCJA | |
|---|---|
| DOMOWA | 2 lata |
| PÓŁKOMERCYJNA | 2 lata |
| KOMERCYJNA | 2 lata |
| DANE TECHNICZNE | |
| SPOSÓB UŻYTKOWANIA I KLASA | Zastosowanie komercyjne (EN20957-1 / EN957-5 klasa S) |
| MAKSYMALNA WAGA UŻYTKOWNIKA | 135 kg |
| SYSTEM OPORU | Powietrzno-magnetyczny (powietrzny: 1-10, magnetyczny: 11-32) |
| WYŚWIETLACZ I ZASILANIE | LCD, zasilany na baterie, uchwyt na smartfon/tablet |
| PROGRAMY | Szybki start, Czas, Dystans, Kalorie, 3 Programy Interwałowe |
| FUNKCJE KOMPUTERA | RPM, puls, dystans, prędkość, Watt, czas, kalorie, inne (poziom, cykl, AVG) |
| PULS | Telemetryczny system pomiaru pulsu |
| APLIKACJE | App Ready FTMS (kompatybilny ze wszystkimi aplikacjami Bluetooth® FTMS) |
| SIEDZISKO | Regulowane w pionie |
| WYMIARY URZĄDZENIA (DŁ. X SZER. X WYS.) | 1380 x 610 x 1350 mm |
| WAGA URZĄDZENIA | 42,4 kg |
| INNE | Ergonomiczne pedały |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.